Teslimat Koşulları

Siparişleriniz alındıktan sonra genellikle aynı gün kargoya verilir. Yoğunluk halinde 2 iş günü  içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.iznikcinitaki.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda müşteri ile iletişime geçilerek bir çözüm geliştirilir.

Ödemesi KAPIDA ÖDEME, KREDİ KARTI VE HAVALE ŞEKLİNDEDİR. Kapıda ödeme seçeneğinde ürünü alıp ücretini kargo görevlisine ödüyorsunuz.

İznik Çini Takı sitesinden sipariş sırasında ödeme seçeneklerinde kapıda ödemeyi kredi kartı ile yapmak istiyorum seçeneği de olduğunu hatırlatmak isteriz.

Seçeneğine göre ödemeyi isterseniz kredi kartı ile, isterseniz nakit olarak yapabilirsiniz.

İyi alışverişler dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.